Skip to content Skip to footer

Друкарня повного циклу для виробництва продуктової упаковки

Створення бренду та упаковки

Ми допомагаємо нашим партнерам у створенні упаковки, починаючи від розробки макета та дизайну. Використовуючи свій величезний досвід у фасуванні продуктів харчування, підберемо вам оптимальний матеріал упаковки. Це допоможе значно знизити собівартість готової продукції і при цьому зберегти високу якість плівки.  

Дизайн

Дизайн упаковки є двигуном продажів не менш ніж наповнюваність якісним продуктом. Наші дизайнери допоможуть вам створити таку упаковку, що допоможе найкращому просуванню вашого продукту на ринку.

Друкарня Ярка

Наша друкарня обладнана широкоформатними машинами з максимальною шириною друку 1200мм, також ми виробляємо якісну ламінацію з будь-якими складами плівок на ламінаторі італійського виробництва.

Компанія займається виробництвом сучасної поліпропіленової упаковки, як одношарової, так і багатошарової з повнокольоровим друком.
Застосування широкого спектру технологій допомагає створювати «унікальні пакувальні пропозиції» для виключно великої кількості продуктів: макаронних виробів, круп, цукру, хлібобулочних виробів, кондитерської та молочної продукції, насіння, горішків, спецій, продуктів глибокого заморожування, медичних засобів та ін.

Ми виготовимо упаковку у точній відповідності до вимог Вашого продукту та розробимо дизайн, який, безсумнівно, приверне увагу покупця саме до Вашого продукту. Забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Наше флексографічне обладнання володіє передовими технічними рішеннями, завдяки своїй високій якості і широким можливостям передачі кольору і відтінків, дозволяє виконувати якісні та яскраві упаковки, що привертають погляд.

Виконуємо ламінування плівок для пакування

Переваги наших багатошарових плівок:

  1. Високі бар’єрні властивості;
  2. Високий ступінь захисту від УФ-випромінювання та атмосферного впливу;
  3. Надійна герметичність;
  4. Повышенная механическая прочность;
  5. Высокая прочность и стойкость к проколу;
  6. Способствует увеличению сроков хранения ваших продуктов;
  7. Продукт проходит лабораторные измерения и испытания.

Давайте співпрацювати

    Ми вважаємо, що зовнішній вигляд продукції так само важливий, як будь-який інший етап виробництва. Тому приділяємо якості та екологічності упаковки належну увагу.