Skip to content Skip to footer

Створення бренду та упаковки

Ми допомагаємо нашим партнерам у створенні упаковки, починаючи від розробки макета та дизайну. Використовуючи свій величезний досвід у фасуванні продуктів харчування, підберемо вам оптимальний матеріал упаковки. Це допоможе значно знизити собівартість готової продукції і при цьому зберегти високу якість плівки.  

Дизайн

Дизайн упаковки є двигуном продажів не менш ніж наповнюваність якісним продуктом. Наші дизайнери допоможуть вам створити таку упаковку, що допоможе найкращому просуванню вашого продукту на ринку.

Друкарня флексодруку Ярка

Наша друкарня оснащена широкоформатними флексодрукарськими машинами з шириною друку до 1200мм, що дозволяє працювати з будь-якими видами плівки. Виконуємо послуги ламінування та різання плівки.

Потужності компанії дозволяють виробляти найсучаснішу поліпропіленову одношарову та багатошарову упаковку, з повнокольоровим друком. Це дозволяє виготовляти «унікальні пакувальні вироби» для всієї лінійки, як продуктових (макарони, крупи, сипучі продукти, хлібобулочні та кондитерські вироби, молочні продукти, снеки, горіхи, сухофрукти, продукти глибокого заморожування), так і промислових товарів (медичні засоби, побутова корми для тварин, корми для риб, грунт та добрива для кімнатних рослин, засоби для догляду та утримання домашніх тварин та багато іншого).

Запрошуємо до співпраці постачальників сировини (BOOP плівка, поліпропіленова плівка, фарби та розчинники для флексодруку).

Ми виготовимо упаковку у точній відповідності до вимог Вашого продукту та розробимо дизайн, який, безсумнівно, приверне увагу покупця саме до Вашого продукту. Забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Наше флексографічне обладнання володіє передовими технічними рішеннями, завдяки своїй високій якості і широким можливостям передачі кольору і відтінків, дозволяє виконувати якісні та яскраві упаковки, що привертають погляд.

Виконуємо ламінування плівок для пакування

Переваги наших багатошарових плівок:

  1. Високі бар’єрні властивості;
  2. Високий ступінь захисту від УФ-випромінювання та атмосферного впливу;
  3. Надійна герметичність;
  4. Повышенная механическая прочность;
  5. Высокая прочность и стойкость к проколу;
  6. Способствует увеличению сроков хранения ваших продуктов;
  7. Продукт проходит лабораторные измерения и испытания.

Давайте співпрацювати

    Ми вважаємо, що зовнішній вигляд продукції так само важливий, як будь-який інший етап виробництва. Тому приділяємо якості та екологічності упаковки належну увагу.