Skip to content Skip to footer

НАМ 29 РОКІВ!!!

2 березня 2023р. ми святкуємо 29 років з дня заснування НАШОЇ ВСІМИ УЛЮБЛЕННОЇ КОМПАНІЇЇ ЯРКА!!!

За цей час Компанія не тільки зросла, здобула популярність, вихід на міжнародний ринок, запровадила Систему менеджменту безпеки харчових продуктів, але й зарекомендувала себе, як надійний партнер, який виробляє продукти харчування широкої лінійки та відмінної якості.

Зародження Компанії почалося далекого 1994 року. Все починалось з торгових точок, де до асортименту входили фасовані крупи. Пізніше було відкрито фасувальний цех бакалійної групи.

Виробничий підрозділ Компанії та АТП було засновано в 1999 році і з самого початку своєї діяльності в основу роботи всієї команди було закладено фундаментальні внутрішні цінності- прихильність до якості та високі стандарти соціальної відповідальності. 

Рік за роком Компанія активно розширювалась вводячи нові виробництва, набуваючи все більше технологічного обладнання та розширюючи потужності та асортимент продукції, що випускається.

2008 року здійснили запуск лінії з виготовлення упаковки з флексодруком для власних потреб фасування та для продажу упаковки клієнтам. Це стало одним із успішних напрямків діяльності Компанії.

Команда Компанії ЯРКА у період 2022- 2023 років зросла на 35%, попри такі важкі умови ми не скоротили жодного робочого місця, а навпаки створили додаткові робочі місця та працевлаштували тимчасово переміщенних осіб, а також інших людей, які залишились без роботи.

За останній рік асортимент нашої лінійки продукції розширився, у ньому з’явились нові види круп та борошна пшеничного.

Наші сьогоднішні результати та досягнення- це яскравий приклад постійного руху до мети групи однодумців, які не побоялися взяти на себе зобов’язання нести високу якість продуктів вітчизняного виробництва до будинку кожного українця. Це історія подяки кожному члену Компанії та пропозиція новим співробітникам внести частинку своєї душі до наших спільних звершень.

Наша мета- забезпечити якомога більше людей здоровими продуктами харчування, які задовільняють повсякденим потребам і роблять життя смачнішим та ЯРЧИМ.

Від усієї команди ми хочемо побажати Компанії ЯРКА та її власникам продовжувати рухатись у правильному напрямку, мужньо долати всі негаразди, ефективно зростати та розвиватись, підкорювати нові вершини, а також щоб економіка нашої країни зростала в рази завдяки нашій Компанії!!!