Skip to content Skip to footer

Новинка! Ячмінна крупа від заводу Ярка.

Поспішаємо повідомити Вам про розширення нашої продуктової лінійки. У нашому асортименті товару додалася Ячна крупа.

Ячмінь – один із найдавніших злаків, що ростуть на нашій планеті. Ця культура існувала Землі ще 11 тисяч років тому. А деякі дані вказують на те, що окультурений ячмінь був і 17 тисяч років тому.

Ячна крупа з давніх-давен користується славою однієї з найкорисніших. У ній, як і в більшості каш, міститься величезна кількість вітамінів групи В, а також вітаміни А, D, Е, калій, кальцій, йод, магній, залізо, мідь, цинк, кремній, хром та багато інших корисних елементів з таблиці Менделєєва.

Крім того, ячмінні зерна – чудове джерело білка (майже 10 г на 100 г сирої крупи), яке своєю біологічною цінністю перевершує пшеничні протеїни. До того ж, не менше 5 відсотків загального складу ячної каші – це клітковина. Ну і не варто забувати про корисні жири та вуглеводи, що містяться в каші. Порція готової каші – чудове джерело енергії: у 100 г сирого продукту міститься понад 300 ккал, а ось 100 г приготовленої без олії та молока каші – це вже лише 75 ккал.

Технології переробки та виготовлення крупи повністю відповідають ДСТУ 7700:20145, немає жодних сумнівів щодо якості та смаку запропонованої продукції.

СМАЧНОГО!